Biomedic B.V.


Jasper van Rijgersma
Algemeen Directeur
Biomedic B.V. en MeTes

Contact
Email: info@biomedic.nl
Telefoon: 036-5463000


Ricardo van Diggelen
Salesmanager Biomedic B.V.
Accountmanager Ziekenhuizen

Contact
Email: ricardo.vandiggelen@biomedic.nl
Telefoon: 06-52529371

Sales en Applicatie


Harm-Jan van Klaveren
Business Development
Accountmanager Verloskunde

Contact
Email: harm-jan.vanklaveren@biomedic.nl
Telefoon: 06-54937866


Djesro Mostert
Accountmanager en Applicatie
Veterinair en Huisartsen

Contact
Email: djesro.mostert@biomedic.nl
Telefoon: 06-15834118


Bart Ooms
Applicatiespecialist
Voor alle vakgebieden werkzaam

Contact
Email: bart.ooms@biomedic.nl
Telefoon: 06-21214406


Tayiba Ahmed
Applicatiespecialist
Voor alle vakgebieden werkzaam

Contact
Email: tayiba.ahmed@biomedic.nl
Telefoon: 036-5463000

Medewerkers Binnendienst


Peter Meijer
Financieel manager

Contact
Email: peter.meijer@biomedic.nl
Telefoon: 036-5463000


Melvin Ramtahal
Planning en control

Contact
Email: melvin.ramtahal@biomedic.nl
Telefoon: 036-5463000

MeTes Technische dienst


Martijn Brouwer
Manager MeTes
Technische dienst

Contact
Email: martijn.brouwer@biomedic.nl
Telefoon: 036-5463000


Paul Brust
MeTes
Techneut

Contact
Email: paul.brust@biomedic.nl
Telefoon: 036-5463000


Marcel Aalders
MeTes
Techneut

Contact
Email:marcel.aalders@biomedic.nl
Telefoon: 036-5463000


Jasper Ponsteen
MeTes
Techneut

Contact
Email: jasper.ponsteen@biomedic.nl
Telefoon: 036-5463000


Joost van der Meulen
MeTes
Techneut

Contact
Email: joost.vandermeulen@biomedic.nl
Telefoon: 036-5463000

Winkelwagen
Je winkelmand is (nog) leeg
Doorgaan met winkelen
0