Biomedic B.V.

Jasper Rijgersma

Directeur
Biomedic B.V en MeTes

Contact
Email: info@biomedic.nl
Telefoon: 036-5463000

Ricardo van Diggelen

Salesmanager
Biomedic B.V.

Contact
Email: ricardo.vandiggelen@biomedic.nl
Telefoon: 06-52529371

Sales & Applicatie team

Harm-Jan van Klaveren

Business Development Accountmanager
Verloskunde

Contact
Email: harm-jan.vanklaveren@biomedic.nl
Telefoon: 06-54937866

Djesro Mostert

Accountmanager en Applicatie
Veterinair en Huisartsen

Contact
Email: djesro.mostert@biomedic.nl
Telefoon: 06-15834118

Marvin Seedorf

Accountmanager
Fysio, Podo en Huisartsen

Contact
Email: marvin.seedorf@biomedic.nl
Telefoon: 06-15346798

Kelvin Ernst

Accountmanager en Applicatie
Ziekenhuizen

Contact
Email: kelvin.ernst@biomedic.nl
Telefoon: 06-20068459

Bart Ooms

Applicatiespecialist
Voor alle vakgebieden werkzaam

Contact
Email: bart.ooms@biomedic.nl
Telefoon: 06-21214406

Medewerkers Binnendienst

Karin Ernsten

Medewerker binnendienst
Administratie en Planning

Contact
Email: karin.ernsten@biomedic.nl
Telefoon: 036-54630000

Peter Meijer

Medewerker binnendienst
Financiën

Contact
Email: peter.meijer@biomedic.nl
Telefoon: 036-54630000

MeTes Technische dienst

Martijn Brouwer

Manager MeTes
Technische dienst

Contact
Email: martijn.brouwer@biomedic.nl
Telefoon: 036-54630000

Jan van Kleef

MeTes
Techneut

Contact
Email: jan.vankleef@biomedic.nl
Telefoon: 036-54630000

Joost van der Meulen

MeTes
Techneut

Contact
Email: joost.vandermeulen@biomedic.nl
Telefoon: 036-54630000

Zeger van der Schaft

MeTes
Projectmanager / Techneut

Contact
Email: zeger.vanderschaft@biomedic.nl
Telefoon: 036-54630000

Marcel Aalders

MeTes
Techneut

Contact
Email: marcel.aalders@biomedic.nl
Telefoon: 036-54630000

Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping
0